След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 58

  • 86 360
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 297
Алекс Heart Eyes Клеопатра и Коломбо са разкошни  Heart Eyes  Пълнят ми душата. Не зная  Thinking Може би защото  образът на Айхан е нов и го приемам такъв какъвто е - без напрежение, с удоволствие...а при другите - мозъка ми работи ooooh! сравнява с предишни техни постъпки, думи... ooooh!
 newsm78 Не разбирам само  newsm78 каква е закачката с - цветето в саксия и етикет-а newsm78
Що - във ваза не е ли Mr. Green
Как хубаво обясни за шоколада Crossing Arms

Да предположим  Winkче и той не знае  Wink

Peshterska Heart Eyes Heart Eyes В Дубай Бу ще е във връзка с изложба на костюми, украшения, предмети... от ВВ. Пишат - цена на билет - 467$ #Crazy Червен килим също ще има Wink по който ще минат Бу, Мерием О. сигурно и други
Подобно мероприятие беше планирано от Тимс и за в началото на 2016г в Русия, но по разбираеми причини - отпадна

 Praynig Дано всичко да е ОК със сериала  Praynig Сега и за Тимс е по-сложно. Толкова много вложиха - надежди, усилия в Кьосем и отново - нисък рейтинг Sad
Което и име да посочим - за всички е важен успеха.

 Heart Eyes

Гани,  Hug ясно, аз си мислех, че Братята ще промотира. Е, явно Фе ще си остане вкъщи да учи сценария и да влиза в образ Laughing

# 646
  • Мнения: 5 096
Добър ден,прекрасни   Heart Eyes Hug Колко много новини  Heart Eyes Дано да са все така хубави  Heart Eyes
Надявам се сценарият да грабне зрителите в Турция. Знаем, че техните изисквания са по-специални, но доколкото разбирам около какво ще се върти сюжетът ще има доста  драма,така че за сега нямаме повод за притеснение, даже напротив Mr. Green  Mr. Green  Надявам се очакванията да ни се оправдаят. Praynig

Гани  Heart Eyes Mr. Green Определено с това интервю на Ози предизвика у мен интерес към филма му  Mr. Green Ще дебна при рускините, кога ще го качат да видим дали подозренията ни ще се оправдаят
 Mr. Green

# 647
  • Мнения: 255
Момичета  Hug тук в бгмама ли има вече тема за сериала на Енгин и Фе или по някои от руските форуми? Ако е тук, може ли да дадете линк и аз да погледна Simple Smile

# 648
  • София
  • Мнения: 1 865
Момичета  Hug тук в бгмама ли има вече тема за сериала на Енгин и Фе или по някои от руските форуми? Ако е тук, може ли да дадете линк и аз да погледна Simple Smile

Заповядай  bouquet

        http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=953035;topicrefid=19

# 649
  • Мнения: 4 157
  Peshterska Heart Eyes Heart Eyes

 Wink Само еднооо малко въпросче има Thinking Защо сега се включва Бурак, а не още през април - примерно newsm78 Доколкото схващам newsm78 newsm78 изложението е от тогава newsm78 и е до декември  newsm78 newsm78 т.е. сега ще е нещо като закриване newsm78 newsm78

Не знам  Peace  Просто - донасям  Embarassed Embarassed
Скрит текст:
Цитат
Галина, красота! ☝Всё таки я думаю, что там не только выставка будет. Неужели Бурак самый "незанятый" актёр из ВВ, о популярности слов нет, который может представлять эти одеяния? Я совсем не против, а наоборот..., просто, думаю, что этим программа поездки не ограничивается. А может совместная реклама с ФЭ, разговоры же были?
Цитат
Светлана, Тимур Савджи владелец продюссерской компании ТИМС, а режиссеры первых сезонов братья Тайлан, четвертого ВВ и Кесем Мерт Байкал, он же и режиссер фильма Бу "Брат мой", просто интересно кто из них едет и почему Бу именно сейчаc едет, в Дубае и в апреле выставка ВВ была... короче вопросов много...

Или ще снимаме - Малкочооглу Thinking и/или просто помагаме на Тимс  Embarassed
Е, през септември отказа да посети Гърция и да зарадва феновете на КС - заради натоварена си програма   Wink но им се реваншира през октомври Wink по линия на Тафф

Лите Heart Eyes Heart Eyes Този ще е вторият му филм - в рамките на тази година, който дебнем заради личните преживявания на твореца ooooh! ooooh!

Точно на време Wink от групата на ФЕ Peace Какви ги е мислила ФЕ - по негово време Wink
Цитат
#reportaj@evcenf_official
#vogue@evcenf_official
Отрывок из интервью журнала "Vogue" 2010 года:
"Женщина должна быть мудрой. Мужчина в отношениях может быть ребенком, я думаю, что им и отношениями должна управлять женщина. Конечно я тоже хочу покапризничать, подерзить, но это все временно. В конечном счете, если хочешь стать и мамой, и хорошей женой, то мужчина должен с тобой советоваться. Женщина своим остроумием должна уметь все решать. Возможна должна быть немного авторитетом, но всегда с милосердием. Женщина должна уметь давать веру. И что бы ее не эксплуатировали, должна выбрать правильного мужчину. "

Да сме подготвени Wink гледайки - Втори шанс Wink

 Heart Eyes

# 650
  • Мнения: 255
Благодаря,  Алекс  Hug Разгредах мненията на момичетата и ми прави впечатление, че са положително настроени, но повечето не познават филмографията на Фе  Sad сигурно са много млади и не са гледали Листопад, което значи, че ние сме антики Wink

# 651
  • Мнения: 4 157
Благодаря,  Алекс  Hug Разгредах мненията на момичетата и ми прави впечатление, че са положително настроени, но повечето не познават филмографията на Фе  Sad сигурно са много млади и не са гледали Листопад, което значи, че ние сме антики Wink

 Heart Eyes Heart Eyes Всичко ще се нареди Praynig Praynig Важното е, че има положителна нагласа Praynig Praynig
Цитат
Fah🔥Eng💯😉
‏@FahEng2
güzel pazarlar 😊 güzel tatil günleri #EnginAkyürek  Fahriye Evcen

 Sad Sad Sad Ако не беше датата - все едно, че го е казала сега ooooh!
Цитат
#HurriyetDergisi@evcenf_official
#interview@evcenf_official

Отрывок из интервью для газеты " Hurriyet" 2012 года:

"Ж: Красота это беда для женщины?
Ф.Э.: Красота это дар Аллаха и, если вместе с красотой у тебя хватит и ума, то ничто на свете тебя не сломит.

Ж: Твои губы следствие пластики ?
Ф.Э.: Нет, ни один участок моего тела не изменен. Наверно, самое последнее что я сделаю с лицом это пластика.Возможно, в старческие годы, но не сейчас.

Цитат
Отрывок из интервью для газеты Хурриет 2012 года ( декабрь)

" Ж: Говорят "Нет дыма без огня" . Почему все эти ужасные слухи касаются именно вас?
Ф.Э.: Этот огонь исходит не от меня, а от других людей. Некоторые, чтобы скрыть истину, переносят внимания общества на других. Ты ищешь на ком оторваться и находишь жертву. Я осталась жертвой в этом. Все знают что я не такая как описывает пресса."

Последна редакция: нд, 20 ное 2016, 15:55 от Ganaila

# 652
  • Мнения: 5 096


oт инста на БУ Heart Eyes Heart Eyes

# 653
  • Мнения: 14 495



   Здравейте момичета Hug Hug Hug

Алекс  Heart Eyes когато прочетох ,че има нова тема за сериала  на Фахрие и Енгин ми стана любопитно кой ще пише в нея.
Погледнах , прочетох всичко и разбрах- направена е от моя приятелка Шатци с която се знаем от форума  и реално повече от 5 години. В нея са се записали сериозни  и много информирани дами с позитивно отношение към Фе. Това много ме радва и раздвоява.

  Вече гледам редовно два сериала и пиша в 4-ри Laughing Laughing Laughingтеми
Много ми стана.

  И сега като не гледам ЧЛ ми остава да чакам  да се случи нещо при БУФчетата Praynig Praynig и да започне сериала на Фе.
  Със сигурност ще го гледам , защото харесвам и двамата ГГ Laughing

https://twitter.com/OnBirOtuz/status/800343641898090497


    Yeni diyolar?-нов diyolar


# 654
  • Мнения: 4 157
 smile3534 newsm68 newsm44 smile3534



Себи Heart Eyes Твоята находка е от ново/старо Wink Снимката е от времето на Чучулигата Peace

 Joy hahaha И моята - е такава Wink но те водя по брой - позиращи Wink на нея  Embarassed

Последна редакция: нд, 20 ное 2016, 18:38 от Ganaila

# 655
  • Мнения: 14 495


   Малеее......Генче Heart Eyes как ще е стара ,като не сме я виждали и бебето изобщо не е  бебе , а малка г-ца
  Прекрасно се вписва Фе в тази компания.

Партньорките на Енгин:



И тези на Фе:

         

# 656
  • Мнения: 5 096
Aма че хубаво  newsm03 newsm44 newsm51

Ето още малко от бебка  Mr. Green Heart Eyes





Само вуйчо ми липсва  Blush

# 657
  • София
  • Мнения: 1 865
Aма че хубаво  newsm03 newsm44 newsm51

Ето още малко от бебка  Mr. Green Heart Eyes

Скрит текст:



Само вуйчо ми липсва  Blush

Вуйчо може да се е скрил под масата с тортата  Joy Joy Joy Joy

Вуйна обаче е тука!  hahaha hahaha hahaha

А бебка Ачейля е чудно пухче  Heart Eyes, иде ми да я намачкам  smile3503

Литенце, много, ама много се радвам, че се появи днес Hug

 Heart Eyes

# 658
  • Мнения: 4 157
  Joy Joy Вуйчо е бил на работа Wink След общи размисли  Wink снимката е от 3-ти или 4-ти юни newsm78 РД и на вуйна  Wink
Помните ли newsm78 Излязоха снимки - и ние се чудихме - дали има грешка в - термина Embarassed
Но тогава се вълнувахме от партито в чест на ФЕ Embarassed точно в събота - 04.06 излязоха много репортажи...

Днес е ден на открития - със задна дата Embarassed

Оказва се ФЕ е подготвена за ролята и на адвокат, и на помощник на - доктора Wink

Цитат
#interview@evcenf_official
#elleturkiye@evcenf_official

Отрывок из интервью для журнала " Elle Turkiye" 2015 года

🔽Какие ваши любимые школьные предметы?
Ф.Э.: Философия и социальные науки. Я и дальше хотела изучать философию,но и психология тянула меня к себе.
Кстати, я документы подала на соцфак. Затем переехала в Турцию. Во время учебы я была на стажировке в разных местах, не имеющих никакого отношения к актерскому ремеслу. Например, однажды была на стажировке в адвокатской конторе, а еще в аптеке, потому что захотела быть аптекарем. Конечно, я говорю о школьных годах. Я всегда интересовалась философией и социологией,читала много книг на эту тему и сейчас читаю.

 Heart Eyes

# 659
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug Hug

Mr. Green Mr. Green Нищо не остава скрито-покрито  Heart Eyes Heart Eyes
Чудесна снимка - Гани   Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug


Обаче аз на какви простотии попаднах  ooooh! ooooh! ooooh!  Турските жълтурковци ряпа да ядат  ooooh! ooooh! hahaha hahaha hahaha
http://kliuki.ws/burak-iozchivit-i-fahrie-evdjen-shashnaha-sas-s … mki-jeneni-li-sa/
http://kliuki.ws/burak-iozchivit-se-izpusna-brakuvan-e-podrobnosti-za-izdankata/
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Нашите папси имат не по-малко развинтена фантазия от колегите турци  hahaha hahaha hahaha
И моите подозрения ги знаете, но извадени в следствие на други "доказателства" и наблюдения от близо 3 години Laughing Laughing
Ама навързани по този начин като в тези сайтове - направо съм Crazy Crazy



Литъл, най-после намери малко временце и за нас  love001 love001

Общи условия

Активация на акаунт